Informacje o Hairfinder

Dzięki 60.114 odwiedzinom średnio każdego dnia , Hairfinder® błyskawicznie staje się najpopularniejszych serwisem z informacjami o pielęgnacji, strzyżeniu i uczesaniach włosów.
 
Serwis zawiera dziesiątki artykułów o podstawach pielęgnacji i układania włosów oraz szczegółowe informacje i wskazówki na temat tworzenia wielu z najpopularniejszych aktualnie fryzur. Dostępne artykuły oferują informacje o wszystkim, od trendów w uczesaniach po techniki farbowania oraz sposoby kręcenia prostych włosów i prostowania włosów kręconych.
 
Prawdopodobnie najpopularniejszą częścią serwisu jest Ask Hairfinder, który pozwala czytelnikom zadawać własne pytania dotyczące włosów (po angielsku), na które odpowiadają licencjonowani profesjonaliści. Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdują się w archiwum, aby inni czytelnicy mogli skorzystać z pomocy, nawet jeśli nie chcą zadać własnego pytania. Hairfinder® oferuje odpowiedź na każde pytanie dotyczące włosów.
 
Inne części serwisu zawierają fotografie sław i ich fryzur z pierwszych stron gazet oraz fotografie fryzur stworzonych przez nagradzanych fryzjerów.
 
Oprócz tego Hairfinder® łączy siły z TheHairStyler, aby odwiedzający serwis mogli wypróbować różne uczesania i kolory włosów. Dostępne oprogramowanie do tworzenia fryzur oferuje ponad 1000 różnych uczesań i 53 różne odcienie włosów, które można wypróbować na swojej fotografii.
 
 
Galeria fryzur - Modne fryzury:
 
Szukaj fryzury
 
Fryzury krótkie
 
Fryzury półdługie
 
Fryzury długie
 
Fryzury wieczorowe
 
Fryzury męskie
 
Fryzury bob
 
Fryzury emo
 
Fryzury gwiazd
 
 
Informacja:
 
Wirtualny fryzjer
 
Metamorfozy fryzury
 
Salony fryzjerskie
Shop